Aktualności Dodano: 12 czerwca 2019

Budżet Obywatelski Leszna 2019

Data rozpoczęcia: 2019-06-15
Data zakonczenia: 2019-06-30

Budżet obywatelski - w tym roku po raz pierwszy głosowanie odbywa się tylko przez internet!

Głosowanie rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca i potrwa do końca miesiąca. Do wyboru jest 19 projektów (znajdują się one na plakacie), każdy może oddać głos na dwa z nich, ale na jeden duży i jeden mały.

Ze względu na to, że w tym roku głosowanie odbywa się tylko przez internet miasto wyszło naprzeciw osobom, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu podłączonego do internetu. Magistrat przygotował 9 punktów, gdzie można będzie przyjść i oddać głosy. Są to Miejska Biblioteka  Publiczna i Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Chrobrego, Biblioteka Ratuszowa, Biblioteka Dworcowa oraz filie biblioteczne przy Święciechowskiej na Zatorzu, Alejach Jana Pawła II, 1 Maja w Zaborowie, Jeziorkowskiej na Gronowie i Armii Krajowej (Adresy i godziny otwarcia umieszczone na plakacie).

 

W Bibliotece Ratuszowej nie będzie można głosować w niedzielę (16.06), a w sobotę (15.06) głosowanie będzie możliwe do godziny 18 (później ze względu na przygotowania do imprezy zamkniętej nie będzie takiej możliwości).