Aktualności Dodano: 29 stycznia 2019

"Fatum" - promocja książki Jolanty Bartoś

Data rozpoczęcia: 2019-02-21 18.00
Data zakonczenia: 2019-02-21 20.00

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka serdecznie zaprasza 21 lutego o godzinie 18 do Biblioteki Ratuszowej na promocję najnowszej książki Jolanty Bartoś

"Fatum" - to dalsze losy Karoliny Ciesielskiej, bohaterki Obłędu, której zdolności jasnowidzenia pomogły ująć psychopatycznego mordercę. Młoda kobieta wraca z Tybetu, dokąd wyjechała, żeby odzyskać wewnętrzny spokój po ciężkich przeżyciach. Karolina pragnie rozwiązać zagadkę śmierci swojej praprababki – Dobromiły, jednak jej powrót nakłada się z kolejną falą morderstw. Czy zdolności Karoliny pomogą znów w ustaleniu sprawcy? Czy znajdzie siły, żeby walczyć z nienawiścią, która ją otacza? Czy uda się jej oszukać fatum, na które jest skazana?

Jolanta Bartoś - urodzona w Jarocinie, przez pewien czas mieszkanka Krotoszyna, obecnie związana z Lesznem. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego - Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra. Artystyczna dusza wyczulona na piękno. Przygodę z literaturą rozpoczęły bajki opowiadane młodszemu bratu, potem liczne historie pisane do szuflady. Znajdzie się w nich niejeden wątek sensacyjny i kryminalny.