Aktualności Dodano: 04 czerwca 2018

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Data rozpoczęcia: 2018-06-04

W niedzielę można było nas spotkać przy Zamku w Rydzynie, gdzie odbywał się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem festynu był Zamek w Rydzynie. Tegoż dnia było wiele atrakcji przygotowanych dla dzieci. Miejska Biblioteka Publiczna również miała swoje stoisko, na którym promowaliśmy "Pułapki Czasu". Na naszym stoiski nie tylko można było zakupić książki i koszulki pułapkowe, ale również zdobyć autograf Ewy Rosolskiej, i spróbować naszych  pułapkowych krówek. O godz. 12.00 do parku wjechali bohaterowie książki tj. młody Sułkowski, Marianna, Oliwier i Julka na koniach. Na terenie Zamku odbyła się również sesja zdjęciowa bohaterów. Zdjęcia wykonywali: Marek Adamczyk, Andrzej Przewoźny oraz Adam Przewoźny.