Aktualności Dodano: 01 maja 2018

Jam Session w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2018-05-01

W poniedziałek 30 kwietnia zainaugurowaliśmy Jam Session w Bibliotece Ratuszowej. Na scenie pojawił się cały szereg artystów leszczyńskiej sceny muzycznej, ale nie tylko.

Miłośnicy bluesa i muzyki improwizowanej mogli usłyszeć takich wykonawców jak: Daria Kaczór, Lech Niedźwiedziński, Chuc Frazier, Tomasz Nowicki, Daniel Garcia, Irek Pecold, saksofonista Piotr Więcek-Janka i klawiszowiec Jacek Winkiel oraz młodzi gitarzyści Filip Klak i Miłosz Neumann. Wystąpili także muzycy z Kościana, którzy przybyli w składzie: Tomasz Boguś, Jarosław Jaromi Drażewski, Karol Flak, Marcin Hasiński i Wiktor Pieprzyk.

Koncert był częścią bogatego w wydarzenia muzyczne pierwszego majowego tygodnia, którego kolejnym muzycznym punktem jesy gość specjalny Marco Bartoccionigitarzysta z Włoch.