Aktualności Dodano: 20 listopada 2019

Koncert Boogie Bron Band w Galerii Lochy

Data rozpoczęcia: 2019-12-13 19:00
Data zakonczenia: 2019-12-13 21:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na koncert zespołu Boogie Bron Band, który odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 19.00 w Galerii Lochy. Zespołu zagra trzy bloki muzyczne: własny, z utworami Jerzego Harasymowicza i utwory Grochowiaka. Wstęp tylko 20 zł. Bilety do nabycia przed koncertem. Wieczór poprowadzi Andrzej Kuźmiński, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.

Koncepcja zespołu Boogie Bron Band powstała w 2000 roku, kiedy Bron Saeger Modrzyński postanowił wyjść z własnego studia nagrań i grać na żywo. Dobierał muzyków, którym podobały się jego własne kompozycje i swingująco-bluesowy charakter muzyki. W tym roku nagrał płytę z "Polskimi pastorałkami" Jerzego Harasymowicza.

Obecnie pracuje nad płytą zawierającą teksty leszczyńskiego poety Stanisława Grochowiaka. Jego genialnymi muzycznymi partnerami tak w studio, jak i podczas koncertu w Lochach będą:
Ania Wejman - voc. + gitara rytmiczna,
Magda Nowacka - skrzypce,
Grzegorz Czarnecki - gitary basowe,
Szymon Franek - perkusja,
oraz lider zespołu Bron Saeger Modrzyński - voc. + gitary.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na koncert,
Bron & Ania & BBB