Aktualności Dodano: 30 Kwietnia 2019

Koncert Fabio Bartoccioniego i zespołu Sunday Morning

Data rozpoczęcia: 2019-04-30 20.00
Data zakonczenia: 2019-04-30 22.00

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza 30 kwietnia o godzinie 20.00 na koncert Fabio Bartoccioniego oraz zespołu Sunday Morning w Bibliotece Ratuszowej.

Sunday Morning to formacja stworzona przez leszczyńskich muzyków którzy od wielu lat znani są w środowisku lokalnym i mogą się pochwalić sporym doświadczeniem scenicznym. Założeniem jest chęć wspólnego grania i czerpania z tego przyjemności w tworzeniu oryginalnych aranży z ciągłym podnoszeniem „poprzeczki” swojego warsztatu instrumentalnego. Poprzez celowy dobór repertuaru muzyki jazzowej, bluesowej czy funky staramy się grać to, co nam sprawia frajdę i technicznie zmusza do dalszych ćwiczeń nie stroniąc również od prób aranżu własnych kompozycji.