Aktualności Dodano: 10 maja 2019

Koncert ProjectA oraz Jam Session w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2019-05-18 21:00
Data zakonczenia: 2019-05-19 1:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza na dawno zapowiadany koncert ProjectA oraz Jam Session, który odbędzie się w Bibliotece Ratuszowej 18 maja 2019 r. o godz. 21.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Bibliotece Ratuszowej oraz w siedzibie głównej.

Jam Session rozpocznie koncert gości z Zielonej Góry. Zespół ProjectA wystąpi w składzie:
Agnieszka Senk - harmonijka
Daria Jackiewicz - śpiew
Piotr Stepek "Pepek"- kontrabas
Piotr Walorski "Walery" - perkusja
Robert Zaleśny "Robin" - gitary

Po koncercie muzycy zgodzili się wesprzeć nasz Jam jako kapela "rozgrywająca"... postaramy się stworzyć w połączeniu z nimi różne składy w różnych konstelacjach. Mamy taką nadzieję że muzyczna reprezentacja Leszna nie zawiedzie i przybędziecie przewietrzyć swoje gitary ;).

Ze względu na odbywające się w tym czasie Dni Leszna postanowiliśmy wprowadzić bilety co pozwoli nam nadzorować pod względem bezpieczeństwa liczbę osób przebywających w Ratuszowej. Mamy ok. 90 miejsc i liczba sprzedanych biletów nie może ich przekroczyć. Jedynym wyjątkiem będą muzycy przybywający na jam z własnym instrumentem. Muzycy na Jamie wchodzą bez biletu.

W tym dniu również odbywa się noc muzeów... czyli całonocne zwiedzanie muzeów i zabytków miasta. Mamy taką nadzieję, że i tak wszyscy po nocnych eskapadach zawitają do Ratuszowej. Zapowiada sie wspaniały wieczór, na który proponujemy zakup biletów w przedsprzedaży w Bibliotece Ratuszowej.