Aktualności Dodano: 24 lipca 2020

Legimi dostępne dla czytelników

Data rozpoczęcia: 2020-07-24
Data zakonczenia:

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do czytania e-booków znów jest dostępna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie. Mamy dla Państwa kody, które pozwolą na korzystanie z Legimi i czytanie e-booków.


Instrukcja korzystania z aplikacji poprzez naszą bibliotekę: 

1. Użytkownik, który chce korzystać z Legimi i czytać e-booki, zgłasza się do biblioteki. Jej pracownik, na podstawie okazanej mu ważnej karty czytelnika, wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności.

2. Czytelnik biblioteki wchodzącej w skład konsorcjum rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na dedykowanej bibliotekom konsorcjum wielkopolskiego stronie: HTTPS://WWW.LEGIMI.PL/WBPPOZNAN, podając kod otrzymany w swojej Bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło - od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni.

3. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie (osobiście) pobrać w bibliotece.

 

Przyjemnego czytania!