Aktualności Dodano: 28 października 2019

Nabór do młodzieżowej sekcji fotograficznej

Data rozpoczęcia: 2019-10-28

Nabór do młodzieżowej sekcji fotograficznej
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie ogłasza nabór do młodzieżowej sekcji fotograficznej. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2020 r. i odbywać się będą raz w miesiącu (w środy od godz. 16-19). Młodzi pasjonaci fotografii (w wieku 12-16 lat) proszeni są o zgłaszanie się na zajęcia e-mailem: promocjabiblioteka@gmail.com do 15 listopada.

*udział w naborze jest dobrowolny a dane personalne są gromadzone wyłącznie na cele naboru do sekcji fotograficznej
*administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie
*uczestnictwo w zajęciach jest wyrażeniem zgody na publikacje wizerunku oraz danych osobowych członków sekcji fotograficznej (imię i nazwisko)".