Aktualności Dodano: 17 Lutego 2020

Promocja książki Katarzyny Janus

Data rozpoczęcia: 2020-02-17 18:00
Data zakonczenia: 2020-02-17 19:30

Pod koniec ubiegłego roku ukazała się kolejna, szósta książka Katarzyny Janus, autorki poczytnych powieści z gatunku obyczajowej literatury kobiecej. Nosi tytuł „Sacrum et profanum”, a swoją premierą będzie miała 17 lutego br. w Filii Bibliotecznej nr 5  na Gronowie. Na promocję zapraszamy zarówno wiernych czytelników, jak i osoby, które dopiero chciałaby poznać dorobek leszczyńskiej pisarki. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Agata, atrakcyjna, dwudziestoparoletnia studentka psychologii, mieszkanka Gdańska, pochodzi z biednej, wielodzietnej rodziny. Podczas studiów utrzymuje się, parając różnymi dorywczymi pracami, niestety, ledwo starcza jej do pierwszego. Pewnego dnia poznaje dwóch mężczyzn. Po spotkaniach z nimi, zachęcona możliwością łatwego zarobienia pieniędzy, podejmuje decyzję i zostaje call girl, Anastazją, ekskluzywną dziwką. Nie narzeka na brak amatorów seksu za pieniądze, jednak z niektórymi klientami zaczyna łączyć ją coś więcej.

Czy jest możliwe, aby ktoś taki, jak ona spotkał na swej drodze miłość? A przyjaźń? Czy można zaprzyjaźnić się lub zakochać w kliencie?

Jan i Maurycy, dwaj mężczyźni, którzy stają na jej drodze. Tak bardzo różnią się pod względem wieku, aparycji, charakteru. Co ich połączy? Jaką tajemnicę obaj w sobie kryją?

Nieprzewidywalny los zawiedzie Agatę do Normandii, fascynującej krainy, do magicznego domu na klifie. Czy spotka tam szczęście? Czy też sprawdzi się wróżba starej Cyganki?

Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać.

Przeczytajcie już teraz, bo… Ciąg dalszy może nastąpić.