Aktualności Dodano: 04 stycznia 2019

Promocja płyty Próg Iluzji

Data rozpoczęcia: 2019-01-25 19:00
Data zakonczenia: 2019-01-25 21:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza Państwa 25 stycznia o godzinie 19:00 do Biblioteki Ratuszowej na promocję płyty "Próg iluzji".

 

Sabina Klak - poetka i autorka tekstów piosenek. Zadebiutowała w 1998 roku tomikiem „ Refleksje”. Od tamtego czasu wydała kilka kolejnych zbiorów wierszy: „ A ponieważ wiem kim jestem”, „ Podyktowane”,  „Bujać w obłokach” i „ Kwiat wycięty z Raju”

Lech Nawrocki,z urodzenia poznaniak (obecnie mieszka na wsi) – debiutował w 1991 r. w „Gazecie Poznańskiej” i w „Przekroju” aforyzmami i humoreskami, które ukazywały się tam nieprzerwanie przez dziewięć lat. Jego aforyzmy znajdują się w Wielkiej Księdze Myśli Polskiej (2005) oraz wielu almanachach i na portalach internetowych; przełożono je na kilka języków. Kompozytor (głównie muzyki jazzowej); wydał 7 zeszytów nutowych oraz kilka płyt z udziałem wybitnych muzyków polskich. Pisze także muzykę do tekstów poetyckich i kabaretowych oraz do przedstawień teatralnych.

Przemysław Maćkowiak – założyciel zespołu MUS Trio, gitarzysta, kompozytor, nauczyciel. Gra również w formacji Dr Macki Band i Sunday Morning.

Hubert Samelczak – perkusista, nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej im. Romana Maciejewskiego w Lesznie.

Iuri Gaspar – piano, był nauczycielem w Big Band – Escola de jazz Barreiro  w Portugalii.

Karolina Zygner - laureatka liczynch festiwali muzycznych, uczestniczka 1 edycji programu All together now. Śpiewała w chorkach m.in. z Andrzejem Krzywym, Olgą Bończyk i Robertem Rozmusem.