Aktualności Dodano: 19 czerwca 2020

"Przez Kołymę sto na godzinę"

Data rozpoczęcia: 2020-06-19

W piątkowe popołudnie, 19 czerwca 2020 r. Szymon Przebinda zabrał gości Biblioteki Ratuszowej w podróż "Przez Kołymę sto na godzinę". Spotkanie z cyklu "Wokół globusa" odbyło się w związku z realizacją projektu pn. "Książka - o tym się mówi", dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Książki.

Szymon Przebinda - absolwent lingwistyki stosowanej na UAM Poznań. Miłośnik gór, języków, geografii oraz dzikiej przyrody. Zna dobrze Rosję. Obecnie jest współorganizatorem największej w Europie wystawy żywych pająków i skorpionów, dzięki czemu miał okazję mieszkać w wielu krajach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.