Aktualności Dodano: 15 kwietnia 2019

Przygoda z Tunezją

Data rozpoczęcia: 2019-05-14 17.00
Data zakonczenia: 2019-05-14 18.00

Kolejnym przystankiem w naszej wyprawie dookoła świata jest...Tunezja! Zapraszamy na podróż po kraju, w którym przez wieki krzyżowały się wpływy europejskie, arabskie i orientalne.

Spotkanie odbędzie się 14 maja br. (wtorek) w Bibliotece Ratuszowej w Lesznie w godzinach od 17:00 do 18:00. Przyjdź i przekonaj się dlaczego to właśnie Tunezja zainspirowała twórców kultowych Gwiezdnych Wojen i dowiedz się ciekawostek na temat kultury, mieszkańców i życia w tym afrykańskim kraju. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

FUNDACJA CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ (CAT) powstała w Lesznie z inicjatyw trzech młodych osób, wierzących w potencjał młodzieży i możliwość aktywizacji lokalnej społeczności. Jako pełnoprawna organizacja istnieje od 30.12.2008 r. W Zarządzie i Radzie Fundacji zasiadają młodzi ludzie, którzy mają entuzjazmu w nadmiarze i chcą go spożytkować działając na rzecz rozwoju młodzieży i rozwoju naszego regionu.

Główne działania fundacji koncentrują się wokół wspierania rozwoju dzieci i młodzieży, wyrównywaniu szans edukacyjnych oraz upowszechnianiu kultury. Fundacja daży do ukształtowania się społeczeństwa angażującego się w sprawy swojej społeczności. Dba także o promocję idei wolontariatu, aktywności społecznej. Cele realizuje poprzez organizację warsztatów, szkoleń, konferencji, happeningów, koncertów i festiwali.