Aktualności Dodano: 29 Sierpnia 2019

Dodatkowy koncert na zakończenie wakacji

Data rozpoczęcia: 2019-08-29

Tego lata Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie zaprosiła mieszkańców  na dwa niezwykle wydarzenia muzyczne. W ramach akcji Urzędu Miasta „Wakacje Seniorów w Lesznie” zaproponowaliśmy koncerty w rytmie lat 60., 70., i 80. Zainteresowanie nimi przerosło zarówno nasze oczekiwania, jak i możliwości Biblioteki Ratuszowej. Nie starczyło wejściówek dla wszystkich.  Chcąc sprostać potrzebom naszych odbiorców, przygotujemy jeszcze jeden, dodatkowy koncert.

29 sierpnia o godz. 18:00 zapraszamy po raz kolejny w sentymentalną podróż w muzykę polską sprzed kilku dekad. W koncercie zaprezentowane zostaną najlepsze utwory z dwóch poprzednich, takie na które publiczność reagowała najżywiej. Niezapomniane melodie usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach zespołu MUS TRIO w składzie: Przemek Maćkowiak (gitara), Hubert Samelczak (perkusja), Iuri Gaspar (piano), a towarzyszyć im będzie Sara Kicińska.

Będzie to jednocześnie podsumowanie naszych wspólnych wakacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Bibliotece Ratuszowej.