Aktualności Dodano: 25 października 2018

Spotkanie z kulturą hiszpańską

Data rozpoczęcia: 2018-10-25

Wczoraj w Galerii Lochy odbyło się spotkanie z kulturą hiszpańską. O swoim kraju opowiadała Carmen. Hiszpanka wraz ze swoimi przyjaciółmi przygotowali tradycyjne hiszpańskie jedzenie. Nie zabrakło również flamenco.

Spotkanie organizowane w ramach cyklu Kultura i Historia Państw we współpracy Fundacji CAT z MBP w Lesznie, a współfinansowane w ramach prjektu z programu Erasmus+.

FUNDACJA CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ powstała w Lesznie z inicjatyw trzech młodych osób, wierzących w potencjał młodzieży i możliwość aktywizacji lokalnej społeczności. Jako pełnoprawna organizacja istnieje od 30.12.2008 r. W Zarządzie i Radzie Fundacji zasiadają młodzi ludzie, którzy mają entuzjazmu w nadmiarze i chcą go spożytkować działając na rzecz rozwoju młodzieży i rozwoju naszego regionu.