Aktualności Dodano: 30 kwietnia 2018

Wystawa ilustracji z książek "Pułapki Czasu"

Data rozpoczęcia: 2018-05-15
Data zakonczenia: 2018-06-16

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie zaprasza na wystawę ilustracji Mirosława Małeckiego, które możecie Państwo zobaczyć w książkach Ewy Rosolskiej "Pułapki Czasu". Wystawa czynna od 30 kwietnia do 13 maja 2018 r.  w Galerii Dworcowej.

PUŁAPKI CZASU to cykl tajemniczych opowieści o dziejach Leszna i jego okolic. Na pozór zwyczajna historia zwyczajnego miasta ujawnia niezwykłe zdarzenia, przeżywane przez niezwykłych ludzi. Czy to możliwe? Przekonajcie się, wkraczając do lochów miejskiej biblioteki, gdzie rozpoczyna się seria niecodziennych przypadków. Dotrzymajcie kroku nastoletnim bohaterom, którzy – wspierani przez dorosłych – próbują rozwikłać zagadkę wędrówek w czasie. Czy im się to uda? Czy historia ujawni swoje sekrety? Ile trzeba będzie poświęcić, by wydostać się z matni pułapek czasu?