Aktualności Dodano: 19 lutego 2019

Wystawa prac Leszczyńskiego Klubu Fotograficznego

Data rozpoczęcia: 2019-02-19

W Galerii "Za Regałami" czynna jest wystawa fotografii członków Leszczyńskiego Klubu Fotograficznego pt. "Człowiek". Można ją oglądać do 5 marca 2019.

"Człowiek" to wystawa fotografii, na której swoje prac przedstawią członkowie Leszczyńskiego Klubu Fotograficznego, który działa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie. Temat wystawy jest tematem bardzo szerokim. Członkowie Leszczyńskiego Klubu Fotograficznego zaprezentują na wystawie swoje interpretacje tego zagadnienia. Wśród zdjęć znajdziemy m.in. portrety, fotografię stylizowaną, fotografię socjologiczną i dokumentalną. Prezentowane prace powstawały na przestrzeni 2018 r. i są próbą twórczego spojrzenia w istotę człowieczeństwa a kontekście obrazu.