Aktualności Dodano: 26 marca 2018

Zespół Neseser w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2018-03-26

W sobotę 24 marca po raz pierwszy w Bibliotece Ratuszowej zagrał zespół Neseser. Zespół tworzą muzycy z Leszna i okolic Rawicza. Debiut w naszej bibliotece z całą pewnością zaliczyć możemy do udanych!

"Utwory Nesesera powstają w oparciu o wspólne zainteresowania muzyków, a muzyka wyłącznie instrumentalna jest wynikiem braku talentów wokalnych w grupie. Ideą zespołu jest rozwijanie umiejętności techniczno-teoretycznych i eksperyment muzyczny. Traktujemy muzykę jako sztukę - czerpiemy z jej niewyczerpalnego. Dążymy do rozbudowy instrumentarium" - mówią o sobie członkowie zespołu.

"Jaki rodzaj muzyki tworzymy? Bazą wyjściową jest wszystko czym się karmimy - rock, blues, metal, dance, house, etno, muzyka filmowa, jazz i inne" - dodają.

Zespół wystąpił w składzie:
Adaś Konieczny - gitara, klawisze
Konrad Sztyma - gitara