Aktualności Dodano: 05 Stycznia 2018

BIBLIOTEKA – MAGICZNY DWÓR BEZ GLUTENU

Data rozpoczęcia: 2018-01-14 11.00
Data zakonczenia: 2018-01-14 13.30

Bezglutenowa Mama i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie dla dzieci i dorosłych, którzy są na diecie bezglutenowej. Noworoczne spotkanie odbędzie się pod hasłem BIBLIOTEKA – MAGICZNY DWÓR BEZ GLUTENU. Impreza odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia 2018 r., w godzinach od 11.00 – 13.30 w siedzibie biblioteki przy ul. Chrobrego 3 w Lesznie (Wielkopolska). Szczególnie zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy od niedawna są na diecie bezglutenowej.

W programie:
- warsztaty biblioteczno-ruchowe dla dzieci (wykonanie strojów rycerskich, gra terenowa, tworzenie gry planszowej, nauka zaklęć, odnalezienie pokoju MAGA, upominki)
- warsztaty psychologiczne dla rodziców i dorosłych „Moje wartościowe dziecko z dietą czy bez diety”, prowadzenie psycholog kliniczny Teresa Dobiała
- liczne degustacje 
- upominki
Na miejscu oferujemy kawę, herbatę i wodę, słodkie przekąski.


Udział w bezglutenowych warsztatach dla dzieci jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na adres: biuro@bezglutenowamama.pl. 
W razie rezygnacji z udziału uprzejmie prosimy o wcześniejsze powiadomienie, gdyż na miejsce będą czekać dzieci z listy rezerwowej.