Aktualności Dodano: 06 Marca 2018

Spotkanie "Modus vivendi"

Data rozpoczęcia: 2018-03-16 18:00
Data zakonczenia: 2018-03-16 20:00

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie zaprasza na spotkanie "Modus vivendi" Przenikanie się malarstwa, muzyki i poezji..., które odbędzie się 16 marca 2018 r. o godz. 18:00 w Galerii Lochy. Zapraszamy!

Udział biorą:
Eleonora Biberstajn – polonistka, której ulubionym zajęciem jest czytanie i pisanie wierszy, a największym marzeniem – zachowanie pogody serca.

Ryszard Biberstajn – natura poety, z której czasem wynikają dobre słowa. Z nich składają się wiersze.

Tomasz Biberstajn – klawiatura fortepianu jest mu bliska od siódmego roku życia. Dusznickie Festiwale Chopinowskie utwierdzają go w słuszności takiego wyboru.

Wioletta Boncut – studentka II roku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalność: menedżer kreatywny. Interesuje się fotografią, historią sztuki i literaturą. Jej zdjęcia są wyróżniane w konkursach. Zafascynowana wielokulturowością świata jest przekonana, że monotonię w życiu człowieka można zmienić żyjąc barwniej.

Raul Boncut pochodzi z Transylwanii. Od 2006 roku mieszka w Lesznie. Student III roku ASP we Wrocławiu na kierunku malarstwa i rzeźby. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Interesuje się także literaturą. Pisze wiersze. Atutem jego malarstwa jest moc kolorów i indywidualizm.