Aktualności Dodano: 14 września 2020

Refleksja nad fotografią dokumentalną i reportażową

Data rozpoczęcia: 2020-09-25 17:00
Data zakonczenia: 2020-09-25 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na spotkanie poświęcone refleksji nad fotografią dokumentalną i reportażową z Maciejem Pisukiem, będące częścią zadania pn. Literackie postaci wychodzą z Książek, dofinansowanego ze strony Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2020. Spotkanie odbędzie się w piątek, 25 września 2020 r., o godz. 17:00 w Bibliotece Ratuszowej.

Maciej Pisuk – polski fotograf, pisarz oraz scenarzysta. Jest absolwentem Studium Scenariuszowego w PWSFTviT w Łodzi oraz autorem sztuki telewizyjnej "Gwiazdy i los człowieka" i scenariusza o Jacku Kuroniu. Autor scenariusza do filmu "Jesteś Bogiem" poświęconemu zespołowi "Paktofonika". Swoje teksty publikował m.in. w „brulionie” i antologii: "Macie swoich poetów".

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020.