Aktualności Dodano: 17 listopada 2022

Piąty wymiar - przyszłość tu i teraz

Data rozpoczęcia: 2022-11-17
Data zakonczenia:

W ramach projektu ph. "Biblioteka Osobliwości" 16 listopada 2022 roku w sali audiowizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie odbyło się spotkanie z Andrzejem Wójcikiewiczem.

Autor książki pt. "Piąty wymiar - przyszłość tu i teraz. Przebudzenie Wielkiej Piramidy" podczas spotkania opowiedział Czytelnikom o tym, kto i dlaczego zbudował Wielką Piramidę w Gizie oraz wiele innych piramid na świecie. Poruszył także temat Arki Przymierza i przeznaczenia jej powstania, jako aktywatora energii Wielkiej Piramidy oraz innych piramid znajdujących się na naszej planecie.Zobrazował także jak może wyglądać nasze codzienne życie w wibracjach Piątego Wymiaru, do którego przejście naszej planety rozpoczęło się w latach 20-tych XXI wieku.

Po przygotowanej przez naszego gościa ponad godzinnej prezentaci, żywo zainteresowani tematem Czytelnicy mieli okazję zadać pytania, dotyczące omawianych zagadnień. Rozmowy w kuluarach trwały jeszcze długo po zakończeniu spotkania.

Andrzej Wójcikiewicz - jest wykładowcą kursów samokontroli umysłu Metodą Silvy w Polsce, absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ottawskiego (Kanada), gdzie studiował psychologię sportu. Przez szereg lat był trenerem kadry narodowej w szermierce w Danii oraz w Kanadzie. Jako trener brał udział w trzech Olimpiadach: Monachium (1972), Montreal (1976) oraz Los Angeles (1984). Od roku 2000 jest związany z łączeniem nauki i ezoteryki w dziedzinie archeologii i wykopalisk w Egipcie.

Obecnie jest prezesem zarządu Fundacji Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej „Mądrość Narodów”. Fundacja zajmuje się wspieraniem badań nad ujawnianiem tajemnic ukrytych pod piaskami Egiptu oraz stara się pomagać wynalazcom zajmującymi się czystymi energiami, którzy zbyt często spotykają się z ogromnymi oporami lobby energetycznego.

Andrzej Wójcikiewicz jest również autorem książek: GOŁĘBICA (metafora opisująca techniki usuwania lęków przed zmianą), METODA SILVY W POLSCE (autentyczne relacje absolwentów Metody Silvy z zastosowania technik samokontroli umysłu i rozwoju osobistego) PRZEBUDZENIE CHEOPSA (pierwsza część historii Projektu Cheops), W POSZUKIWANIU WIELKIEGO LABIRYNTU (kontynuacja Projektu Cheops, zapis przebiegu wykopalisk na terenie nekropolii w Hawarze w Egipcie finansowanych przez polską fundację w poszukiwaniu labiryntu opisanego przez Herodota).


Spotkanie było transmitowane na żywo na naszym profilu Facebook i towarzyszyło mu symultaniczne tłumaczenie na język migowy przez Ewę Gano ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niesłyszącym SPON. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej (pod linkiem:https://fb.watch/gRMOuG8Rr_/) oraz zdjęciowej z wydarzenia.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Magdalena Woźna