Aktualności Dodano: 17 Listopada 2021

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Skorupskim

Data rozpoczęcia: 2021-11-17

Gościem Biblioteki Ratuszowej, w ramach projektu Sprawa dla Czytelnika, był Grzegorz Skorupski! Autor opowiedział uczestnikom spotkania czym są retrokryminały oraz jak powstają jego książki. Spotkanie było transmitowane na żywo na naszym profilu Facebook.

Grzegorz Skorupski - urodzony w 1969 roku. Absolwent Wydziału Historii UAM w Poznaniu. Autor artykułów, książek historycznych i beletrystycznych. Człowiek tak niejednoznaczny, jak różne są jego gusta muzyczne: Black Sabbath, Primus, Sade, Lacrimosa, Pink Floyd, Godsmack, Killer Be Killed.
Autor powieści kryminalnych retro z prokuratorem Adamem Karskim: "Smak błękitu" oraz "Dłonie śmierci".

Spotkaniu towarzyszyło symultaniczne tłumaczenie na język migowy przez Ewę Gano ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niesłyszącym SPON.

Spotkanie jest częścią zadania pn. Sprawa dla Czytelnika, dofinansowanego w ramach Programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.