Aktualności Dodano: 09 listopada 2021

Twój rysunek na leszczyńskim ratuszu

Data rozpoczęcia: 2021-11-09

Jeśli chcesz zobaczyć swój rysunek wyświetlony na leszczyńskim ratuszu, to zapraszamy!

3 i 4 grudnia Stowarzyszenie Nowe Stare Miasto organizuje na Rynku w Lesznie Jarmark św. Mikołaja. Wśród licznych atrakcji zaplanowaliśmy pokaz multimedialny. Na ścianie ratusza, po zapadnięciu zmroku, przy pomocy projektora wyświetlać będziemy świąteczne animacje. Chcielibyśmy do stworzenia tego pokazu zaprosić także najmłodszych mieszkańców Leszna.

Wystarczy, abyście narysowali lub namalowali obrazek o tematyce świątecznej. Następnie poproście rodziców, aby pomogli Wam dostarczyć waszą pracę do nas do 23 listopada do godz. 18:00.
Prace będą przyjmowane w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie ul. B. Chrobrego 3, w Bibliotece Ratuszowej ul. Rynek 1 oraz w filiach MBP: ul. Święciechowska 13, Al. Jana Pawła 14, ul. 1 Maja 92, ul. B. Jeziorkowskiej 48, os. L. Zamenohofa 49A, Armii Krajowej 15.

Zapraszamy! Narysuj lub namaluj i zobacz swoje dzieło na leszczyńskim ratuszu.