Aktualności Dodano: 02 sierpnia 2022

Warsztaty rozwoju umiejętności skutecznego porozumiewania się

Data rozpoczęcia: 2022-08-08 13:30
Data zakonczenia: 2022-08-12 15:00

Jeśli masz co najmniej 13 lat i jesteś zainteresowana / zainteresowany :
- poprawnym odczytywaniem mowy ciała (gesty, mimika, postawa),
- doskonaleniem mówionego języka polskiego,
- poznawaniem nowych przyjaciół,
- jesteś z Ukrainy,
- jesteś z Polski,
te warsztaty są dla Ciebie !

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkania w międzynarodowym gronie w dniach:
8-12 sierpnia, w godzinach 13:30 – 15:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie, Plac Metziga 25.
Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy - tel.571 405 035

Навички спілкування. Курс польською мовою Якщо тобі 13+ і тобі цікаво:
- Розуміти мову тіла (жести, поза, міміка)
- Практикувати розмовну польську мову
- Набувати нових друзів
- Ти з України
- Ти з Польщі
цей курс для тебе !

Запрошуємо.
8-12 серпня, 13:30 – 15:00
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie, Plac Metziga 25.
Участь безкоштовна. Обов’язкова реєстрація: 571 405 035

Prowadzące : Alicja Jankowska & Olena Savchuk

Alicja - mgr Kulturoznawstwa, Trenerka biznesu, Doradczyni zawodowa z wieloletnim doświadczeniem. Autorka poradnika dla osob poszukujących pracy oraz broszur i artykułów prasowych. Autorka programów szkoleniowych w obszarze aktywności zawodowej i doskonalania kompetencji miękkich. Współtwórczyni pierwszego w Wielkopolsce i jednego z pierwszych w Polsce Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lesznie. Menedżer z doświadczeniem w obszarze HR w organizacjach międzynarodowych. Pasjonatka wspierania innych w odkrywaniu i rozwijaniu talentów.

Olena - trener, psycholog, psychoterapeuta, trener Podstawowego Kursu Psychoterapii Pozytywnej WAPP, trener gimnastyki zdrowotnej HADU, współzałożycielka Domu Ukraińskiego w Lesznie.

Ведучі курсу: Alicja Jankowska & Olena Savchuk
Біографічні довідки про ведучих:

Alicja - Магістр культурології, бізнес-тренер, кар’єрний радник з багаторічним різноманітним досвідом.
Автор порадника для тих, хто шукає роботу, а також брошур і статей у пресі. Автор навчальних програм у сфері професійної діяльності та вдосконалення soft skills. Співавторка першого у Великопольському воєводстві і та одного з перших у Польщі Центру інформації та планування професійної кар'єри в Лешно. Менеджер з досвідом роботи у сфері HR в міжнародних організаціях. Викладач за контрактом. Захоплюється підтримкою інших у виявленні та розвитку талантів.

Олена – Коуч, психолог, психотерапевт, тренер Базового курсу Позитивної Психотерапії WAPP, тренер оздоровчої гімнастики ХАДУ, співзасновниця Українського Дому в Лешно.