Aktualności Dodano: 07 Grudnia 2019

III Festiwal Muzyki Autorskiej i Piosenki Artystycznej

Data rozpoczęcia: 2019-12-07 16:00
Data zakonczenia: 2019-12-07 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna i Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury zapraszają 7 grudnia br. na III Festiwal Muzyki Autorskiej i Piosenki Artystycznej. Celem przeglądu jest promowanie muzyki i piosenki autorskiej oraz piosenek o wysokich walorach artystycznych (covery). W przeglądzie biorą udział soliści i małe zespoły: duety, tercety, kwartety. Wykonawcy przygotowują na przesłuchanie 2 utwory w jednej z 2 kategorii przeglądu: I - muzyka i piosenka autorska (własna muzyka i tekst piosenki), II - piosenka artystyczna (literacka, poetycka) - covery.

Program:

- godz. 12.00-15.00 - przesłuchania konkursowe,

- godz. 16.00 – Koncert Laureatów, a następnie występ jurorów Festiwalu Karoliny Wojtko, aktorki i wokalistki oraz Michała Pszczółki, kompozytora i pianisty.

Festiwal sponsorują samorządy Miasta Leszna i Województwa Wielkopolskiego.