Aktualności Dodano: 06 września 2019

Koncert zespołu "Droga do nieba"

Data rozpoczęcia: 2019-10-05 22:00
Data zakonczenia: 2019-10-05 23:59

Zespół "Droga do nieba" zagości w sobotę, 5 października 2019 r. w Bibliotece Ratuszowej. Koncert jest zwieńczeniem V edycji ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek". Zapraszmy o godz. 22.00.

Grupa jest reanimacją formacji o takiej nazwie, która działała w Lesznie w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Z oryginalnego składu pozostali: Dariusz Kociołek (bębny i wokal) i Lech Niedżwiedziński (gitara). Do niedawna występował z nimi Michał Wlekły (gitara basowa), zastąpiony na początku roku (2019) przez Roberta Szukałę. W tym samym czasie do zespołu dołączył drugi gitarzysta - Arkadiusz Gołaszewski. Repertuar zespołu opiera się głównie na kompozycjach własnych, ale nie stronią również od coverów. Muzyka rockowa i bluesowa pomieszana z leszczyńskimi nastrojami to opis stylu tego zespołu.

Biety w cenie 10 zł.