Aktualności Dodano: 12 marca 2018

Otwarcie Kawiarni Ratuszowej i koncert Karoliny Tuz z zespołem

Data rozpoczęcia: 2018-03-12

W sobotę wieczorem odbyło się otwarcie Kawiarni Ratuszowej oraz koncert Karoliny Tuz wraz z zespołem. W otwarciu kawiarni uczestniczył wiceprezydent Piotr Jóźwiak, naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Tomasz Szymański oraz dyrektor Biiura Wystaw Artystycznych Marcin Kochowicz.

Czytelnicy MBP w Lesznie szczelnie wypełnili Bibliotekę Ratuszową w trakcie wieczoru inaugurującego działalnośc kawiarni. Na czytelników czekała kawa i ciasto, które będą nieodłącznym elementem Biblioteki. Ciekawym punktem wieczoru było wykonanie akustyczne jednego z wierszy p. Krystyny Grys, obecnej w trakcie wieczoru w aranżacji Karoliny Tuz z zespołem.

Dyrektor Andrzej Kuźmiński podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie Kawiarni Ratuszowej.