Aktualności Dodano: 04 września 2020

Biblioteka Jazzu - Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Data rozpoczęcia: 2020-09-12 20:00
Data zakonczenia: 2020-09-12 22:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na koncert „Grażyna Łobaszewska & Ajagore", w ramach projektu „Biblioteka Jazzu". Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 września 2020 r. o godz. 20:00 na dużej scenie na leszczyńskim rynku.

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego i chcesz wysłuchać ciekawych opowieści to 12 września w Lesznie znajdziesz się we właściwym miejscu. „Poznasz ludzi z duszą. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, czas nauczy Cię pogody - jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i Brzydcy potrafią pięknie kochać".

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie:
Sławomir Kornas - bas, śpiew 
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - perkusja
 
https://www.facebook.com/GrazynaLobaszewska/
 
 
Wstęp wolny.
 
Przed sceną organizatorzy udostępniają 50 miejsc siedzących z zachowaniem odpowiednich odstępów. Miejsca te znajdować się będą w wydzielonej i ogrodzonej strefie. W związku z przeciwdziałaniem i walką z wirusem Covid-19 przed wejściem do strefy należy wypełnić odpowiednie oświadczenie. Prosimy o przestrzeganie zasad i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.
 
Koncert jest częścią projektu realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie pn. Biblioteka Jazzu" dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach Programu Partnerstwo dla Książki. 
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Pliki do pobrania: