Aktualności Dodano: 03 kwietnia 2024

Dizajn. Warsztaty artystyczne

Data rozpoczęcia: 2024-04-27
Data zakonczenia: 2024-04-27

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. W kwietniu spotykamy się jeszcze 27 i 28 dnia miesiąca. Będziemy kończyć lampiony, robić laleczki, breloki i kwiatowe talerze! Wstęp wolny. 

To kolejna odsłona serii  B.A.R.W.Y literatury, czyli po prostu - *Bezkonkurencyjne Artystyczne i Rewelacyjne WarsztatY łączące zabawę ze sztuką. Projektujemy na nich i tworzymy przedmioty codziennego użytku. Jeśli więc macie ochotę ozdobić otaczający Was świat i nauczyć się czegoś nowego - serdecznie zapraszamy. Tu nie ma ładnych i brzydkich prac - tylko doskonałe, bo nasze własne! Najważniejsza jest sama radość tworzenia!

Aktywne ręce, to aktywny mózg, a co za tym idzie lepsza pamięć, dłuższa sprawność, lepsza samoocena i po prostu - radość. Doskonale wpływa to na dzieci, dorosłych i osoby starsze. To po prostu dobre dla wszystkich! 

Spotykamy się w soboty i niedziele. Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00. 

Do zobaczenia w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25).