Aktualności Dodano: 03 kwietnia 2024

Dizajn. Warsztaty artystyczne

Data rozpoczęcia: 2024-04-28
Data zakonczenia: 2024-04-28

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. W kwietniu spotykamy się jeszcze w niedzielę, 28. Będziemy kończyć lampiony, robić laleczki, breloki i kwiatowe talerze! Wstęp wolny.
 
To kolejna odsłona serii B.A.R.W.Y literatury, czyli po prostu - *Bezkonkurencyjne Artystyczne i Rewelacyjne WarsztatY łączące zabawę ze sztuką. Projektujemy na nich i tworzymy przedmioty codziennego użytku. Jeśli więc macie ochotę ozdobić otaczający Was świat i nauczyć się czegoś nowego - serdecznie zapraszamy. Tu nie ma ładnych i brzydkich prac - tylko doskonałe, bo nasze własne! Najważniejsza jest sama radość tworzenia!
Aktywne ręce, to aktywny mózg, a co za tym idzie lepsza pamięć, dłuższa sprawność, lepsza samoocena i po prostu - radość. Doskonale wpływa to na dzieci, dorosłych i osoby starsze. To po prostu dobre dla wszystkich!
Spotykamy się w soboty i niedziele. Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00.
Do zobaczenia w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25).