Aktualności Dodano: 29 maja 2024

Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii

Data rozpoczęcia: 2024-06-11 18:00
Data zakonczenia: 2024-06-11 19:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie prezentujące książkę „Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii”, które odbędzie się 11 czerwca 2024 r., o godz. 18:00 w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). Wstęp wolny.

Poniżej zaproszenie od autorki - Agnieszki Adamczak:

Ci, którzy znają mnie @Agnieszka Adamczak, najprawdopodobniej znają również moją szefową, @dziecko z wywaniem - Amelia i zespół Williamsa 

Obie serdecznie zapraszamy Was w mury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie, 11 czerwca, o godzinie 18:00, na spotkanie prezentujące naszą książkę „Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii”.

Książkę pisałam dziesięć lat, a raczej pisało ją życie, a ja tylko skrupulatnie, na bieżąco notowałam to, jak odbierałam doświadczaną rzeczywistość. W rezultacie tych zapisków powstał obraz naszego nieidealnego, specyficznego świata, który pomimo rzadkiej choroby genetycznej dziecka (zespołu Williamsa – Beurena) i wynikających z niej trudności, pełen jest optymizmu, empatii i nadziei.

Wiele osób od lat zachęcało mnie do wydania naszej historii w formie książki. Ja sama marzyłam o tym mniej lub bardziej skrycie. I oto jest!

Moja książka.

A właściwie - Nasza: moja i Amelki, bo to ona jest moją muzą.

Choć, będąc jeszcze bardziej precyzyjnym – Nasza: moja, Amelki i Wasza, bo bez wsparcia wielu z Was, drodzy bliscy, przyjaciele, znajomi i nieznajomi Patroni, ta książka pewnie nigdy by nie powstała.

Zapraszamy więc wszystkich Was, którzy macie ochotę świętować z nami wydanie naszej wspólnej książki, na spotkanie przy książce „Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii”

Będzie okazja, aby wspólnie napić się kawy, herbaty, porozmawiać, przejrzeć książkę, zakupić ją i otrzymać dedykację.