Aktualności Dodano: 11 Lutego 2023

Koncert zespołu "Droga do Nieba"

Data rozpoczęcia: 2023-02-11 19:00
Data zakonczenia: 2023-02-11 20:30

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na koncert zespołu "Droga do Nieba", który odbędzie się w sobotę 11 lutego 2023 r. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w Bibliotece Ratuszowej. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w Bibliotece Ratuszowej w cenie 30 zł, w dniu koncertu 40 zł.

Kilka słów o "Drodze do Nieba":

"Grupa jest kontynuacją twórczości "Niebieskiej Sowy", a zarazem reanimacją formacji, która działała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Z oryginalnego składu Drogi do Nieba pozostali: Dariusz Kociołek (bębny i wokal) i Lech Niedżwiedziński (gitara). Do niedawna występował z nami Michał Wlekły (gitara basowa), zastąpiony na początku roku (2019) przez Roberta Szukałę. W tym samym czasie do zespołu dołączył drugi gitarzysta - Arkadiusz Gołaszewski. Repertuar zespołu opiera się głównie na kompozycjach własnych, ale nie stronimy również od coverów. Muzyka rockowa i bluesowa pomieszana z leszczyńskimi nastrojami to opis stylu naszego zespołu. A jeżeli kogoś zmyli nazwa, to stanowczo mówimy: NIE JESTEŚMY MINISTRANTAMI".