Aktualności Dodano: 21 Marca 2023

Spotkanie Rodzicielskiej Grupy Wsparcia - MAMYdzieci

Data rozpoczęcia: 2023-03-21 10:00
Data zakonczenia: 2023-03-21 12:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie Rodzicielskiej Grupy Wsparcia – MAMYdzieci, które odbędzie się 21 marca 2023 roku o godz. 10:00 w sali plastycznej Leszczyńskiej Galerii Książki (Biblioteka, pl. Jana Metziga 25). Wstęp wolny!

Jeśli jesteś rodzicem, jeśli dla dziecka zawiesiłeś aktywność zawodową, jeśli całą uwagę poświęcasz rodzinie, jeśli czasem czujesz, że to najnormalniej w świecie Cię wypala, jeśli czasem czujesz się w tym rodzicielstwie człowiekiem samotnym... Zapraszam Cię do MAMYdzieci - RODZICIELSKIEJ GRUPY WSPARCIA .

- Mam na imię Marcelina i jestem mamą czwórki chłopców. Nie będę nikogo uczyć jakim rodzicem ma być, bo sama się tego uczę, każdego dnia. Rodzicielstwo to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych podróży w życiu, ale jednocześnie jedna z najtrudniejszych. Zróbmy wszystko, by nie była to samotna podróż - zachęca inicjatorka wydarzenia.

Celem grupy MAMYdzieci jest przede wszystkim wsparcie towarzyskie, możliwość poznania innych osób i wymienienia się doświadczeniami. Spotkajmy się i pouprawiajmy razem życie po rodzicielsku.

Dołącz do nas nie tylko na Facebooku!