Aktualności Dodano: 30 Maja 2023

Spotkanie Rodzicielskiej Grupy Wsparcia – MAMYdzieci

Data rozpoczęcia: 2023-05-30 10:00
Data zakonczenia: 2023-05-30 12:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rodzicielskiej Grupy Wsparcia – MAMYdzieci, które odbędzie się 30 maja 2023 roku o godz. 10:00 w Wypożyczalni dla Dzieci Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). Temat poprzedniego spotkania, czyli "MOJA DRUGA POŁÓWKA" spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, dlatego będzie on kontynuowany w najbliższy wtorek. Wstęp wolny!

Jesteś rodzicem i dla dziecka zawiesiłaś/zawiesiłeś aktywność zawodową? Całą uwagę poświęcasz rodzinie? Czasami czujesz, że to najnormalniej w świecie Cię wypala i jesteś samotna/samotny? Zapraszamy Cię do MAMYdzieci - RODZICIELSKIEJ GRUPY WSPARCIA. Na spotkanie można przyjść z dzieckiem. W wypożyczalni dla dzieci spędzi urocze przedpołudnie w towarzystwie innych dzieci. Można też wpaść samemu, by po prostu pogadać z innymi fajnymi RODZICAMI. Może dopiero zostaniesz rodzicem, albo jesteś babcią lub dziadkiem i chcesz o tym porozmawiać? Ciebie też zapraszamy.
- Mam na imię Marcelina i jestem mamą czwórki chłopców. Nie będę nikogo uczyć jakim rodzicem ma być, bo sama się tego uczę, każdego dnia. Rodzicielstwo to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych podróży w życiu, ale jednocześnie jedna z najtrudniejszych. Zróbmy wszystko, by nie była to samotna podróż - zachęca inicjatorka wydarzenia.

W Grupie MAMY poznajemy się i wymieniamy doświadczeniami. Spotkajmy się i pouprawiajmy razem życie po rodzicielsku. Dołącz do nas nie tylko na Facebooku! https://www.facebook.com/profile.php?id=100090257451013