Aktualności Dodano: 19 września 2023

Spotkanie rodzicielskiej grupy wsparcia MAMYdzieci

Data rozpoczęcia: 2023-09-19
Data zakonczenia: 2023-09-19

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza na spotkanie RODZICIELSKIEJ GRUPY WSPARCIA MAMYdzieci w Wypożyczalni dla dzieci Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). We wtorek, 19 września, tematem przewodnim będzie AROMATERAPIA, a gościem specjalnym - Ewelina Kozyra. - Opowie nam o cudownym działaniu olejków na wszelkie dolegliwości - zapowiada Marcelina Naskręt, inicjatorka wydarzenia. Wstęp wolny!
Spotkania tej grupy to prawdziwe wsparcie. Otwarte są na każdego. 
- Jeśli jesteś rodzicem, jeśli dla dziecka zawiesiłeś aktywność zawodową, jeśli całą uwagę poświęcasz rodzinie, jeśli czasem czujesz, że to najnormalniej w świecie Cię wypala, jeśli czasem czujesz się w tym rodzicielstwie człowiekiem samotnym - zapraszam Cię do MAMYdzieci - RODZICIELSKIEJ GRUPY WSPARCIA. Jeśli masz ochotę, przyjdź z dzieckiem/dziećmi. Biblioteka to przyjazne miejsce również dla najmłodszych. Jeżeli chcesz na chwilę "odpocząć" od swojej pociechy - wpadaj po prostu pogadać z innymi fajnymi RODZICAMI. Na nasze spotkania przychodzą również kobiety w ciąży, które dopiero zostaną mamami, a także babcie z wnukami. Mam na imię Marcelina i jestem mamą czwórki chłopców. Nie będę nikogo uczyć jakim rodzicem ma być, bo sama się tego uczę, każdego dnia. Rodzicielstwo to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych podróży w życiu, ale jednocześnie jedna z najtrudniejszych. Zróbmy wszystko, by nie była to samotna podróż - zachęca inicjatorka wydarzenia Marcelina Naskręt.
Celem grupy MAMYdzieci jest przede wszystkim wsparcie towarzyskie, możliwość poznania innych osób i wymienienia się doświadczeniami.
MAMYdzieci to RODZICIELSKA grupa wsparcia, co oznacza, że mile widziani są także TATUSIOWIE.
Dołącz do GRUPY nie tylko na Facebooku!