Aktualności Dodano: 13 września 2019

25-lecie Klubu "Twój Styl"

Data rozpoczęcia: 2019-09-13

W czwartkowe popołudnie członkinie i sympatycy Klubu “Twój Styl” świętowali 25. rocznicę jego powstania. Podczas jubilueszu inicjatorka i wieloletnia przewodnicząca Klubu dr Janiny Małgorzaty Halec opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach na przestrzeni lat. W programie znalazły się wystapienia Sabiny Klak, Violetty Borowiak, Krystyny Grys i wielu innych gości, którzy zaprezentowali własne wiersze i opowiadania. Członkinie Klubu wracały pamięcią do swoich doświadczeń związanych z działalnością w grupie. Rozmowy i wspomnienia trwały aż do zamknięcia lokalu. Spotkanie uświetnił koncert Sary Kicińskiej i Przemka Maćkowiaka, którzy wykonali znane utwory polskiej muzyki rozrywkowej.

Klub „Twój Styl“ działa od 8 września 1994 roku. Natomiast 13 października odbyła się jego uroczysta inauguracja z udziałem Anny Grigo i Agaty Tuszyńskiej z redakcji miesięcznika, był też pokaz odzieży Domu Mody „Baccara" z Mosiny, modelki prezentowały się na schodach ówczesnego Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Narutowicza 69. Gości i uczestników witała wtedy Janina Małgorzata Halec - inicjatorka powstania klubu i jego przewodnicząca. W tym okresie powstało w kraju kilka podobnych klubów, związanych z nowym wówczas czasopismem. Członkinie klubu czas wspólnych spotkań spędzają ciekawie, radośnie, aktywnie, kulturalnie, wraz z zapraszanymi gośćmi i osobami towarzyszącymi.