Aktualności Dodano: 22 września 2017

Koncert zespołu Dr Macki Band

Data rozpoczęcia: 2017-09-22

22 września 2017 r. w ramach tegorocznej edycji Aktywnego Obywatelskiego Leszna w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie zagrał zespół Dr Macki Band
Muzyka jaką prezentuje grupa to szeroko pojęte okolice jazzu, funky,fusion. Zespół posiada swoje autorskie utwory oraz wykonuje standardy i covery we własnych aranżacjach. Muzycy grający w zespole współpracują z innymi artystami polskimi i zagranicznymi oraz instytucjami kultury. Podczas swojej wieloletniej pracy artystycznej mieli okazję grać na jednej scenie lub towarzyszyć takim postaciom jak Colin Vassell,Peter Francis,Brian Fentres,Mieczysław Szcześniak,Stanislaw Soyka, Chuck Frazier, Leszek Cichoński, Kinga Kielich, Czesław Majewski, Anna Dymna, Mwata Bowden, Nicole Mitchell, David Boyklyn, jako support Kasi Kowalskiej i Wojciecha Karolaka.