Aktualności Dodano: 07 września 2018

Spotkanie autorskie Jolanty Bartoś

Data rozpoczęcia: 2018-09-07
Data zakonczenia:

W piątkowy wieczór gościem w Bibliotece Ratuszowej była p. Jolanta Bartoś, która opowiedziała o swojej najnowszej książce "Obłęd". Rozmowa, którą poprowadził Damian Małecki z MBP w Lesznie, dotyczyła nie tylko najnowszej książki autorki, ale także kilku wcześniejszych pozycji. Warto zaznaczyć, że akcja jednej z książek dzieje się w murach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.

Autorka zapowiedziała wydanie kolejnej powieści, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie z leszczyńską autorką kryminałów.

"Obłęd" to czwarta powieść Jolanty Bartoś, która elektryzuje intrygującą fabułą, wzniecając temperaturę ciekawości do maksimum. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwo Literackie Białe Pióro. Autorka przyciąga uwagę charakterystycznym i trudnym do skopiowania, ale jakże przyjemnym stylem, który wprowadza nas w zakamarki zatrważającej historii. „Obłęd” to bez wątpienia kryminał, który miłośnikom gatunku będzie spędzał sen z powiek.

Jolanta Bartoś - urodzona w Jarocinie, przez pewien czas mieszkanka Krotoszyna, obecnie związana z Lesznem. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego - Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra. Artystyczna dusza wyczulona na piękno. Przygodę z literaturą rozpoczęły bajki opowiadane młodszemu bratu, potem liczne historie pisane do szuflady. Znajdzie się w nich niejeden wątek sensacyjny i kryminalny.