Aktualności Dodano: 25 Maja 2024

Warsztaty artystyczne - Dizajn

Data rozpoczęcia: 2024-05-25
Data zakonczenia: 2024-05-25

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. Spotykamy się w soboty i niedziele. W maju widzimy się jeszcze -  25. i 26. Będziemy robić laleczki, breloki i talerze do przechowywania biżuterii! Wstęp wolny.

 To kolejna odsłona serii B.A.R.W.Y literatury, czyli po prostu - *Bezkonkurencyjne Artystyczne i Rewelacyjne WarsztatY łączące zabawę ze sztuką. Projektujemy na nich i tworzymy przedmioty codziennego użytku. Jeśli więc macie ochotę ozdobić otaczający Was świat i nauczyć się czegoś nowego - serdecznie zapraszamy. Tu nie ma ładnych i brzydkich prac - tylko doskonałe, bo nasze własne! Najważniejsza jest sama radość tworzenia!

Aktywne ręce, to aktywny mózg, a co za tym idzie lepsza pamięć, dłuższa sprawność, lepsza samoocena i po prostu - radość. Doskonale wpływa to na dzieci, dorosłych i osoby starsze. To po prostu dobre dla wszystkich!

Spotykamy się w soboty i niedziele. Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00.

Do zobaczenia w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25).