Aktualności Dodano: 03 Października 2023

Na każdy temat w każdy wtorek - MAMYdzieci

Data rozpoczęcia: 2023-10-03
Data zakonczenia: 2023-10-03

Jesteś rodzicem, opiekunem dziecka, albo dopiero nim będziesz i po prostu czasem masz ochotę pogadać? - zapraszamy na spotkania RODZICIELSKIEJ GRUPY WSPARCIA MAMYdzieci. Tu rozmawia się na każdy temat. Spotkania w każdy wtorek o godz. 10:00 w Wypożyczalni dla dzieci Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25).  Wstęp wolny!

- Jako rodzice pragniemy pozostać w kontakcie ze światem i ludźmi - mówi Marcelina Naskręt, inicjatorka założenia Grupy. - Nie chcemy być sami w naszym, jak się okazuje, nie zawsze kolorowym rodzicielstwie. We wtorki rozmawiamy więc o życiu, partnerstwie i rodzicielstwie, oczywiście. Na spotkaniach towarzyszą nam nasze dzieci, które - jak my - zawiązują między sobą przyjacielskie relacje. Jeśli masz ochotę, dołącz do nas :). Zapraszam. 

Biblioteka to miejsce dla każdego i otwarte na każdego a Wypożyczalnia dla dzieci jest doskonałym miejscem spotkań dla opiekunów kilkulatków. Mile widziani są także TATUSIOWIE lub dziadkowie. 

- Rodzicielstwo to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych podróży w życiu, ale jednocześnie jedna z najtrudniejszych. Zróbmy wszystko, by nie była to samotna podróż - zachęca dalej Marcelina. - Dołącz do GRUPY nie tylko na Facebooku!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090257451013