Aktualności Dodano: 21 listopada 2022

Fascynujący świat dinozaurów

Data rozpoczęcia: 2022-11-21
Data zakonczenia:

Sobota 19 listopada 2022 roku to dzień, który najmłodsi fani dinozaurów zapamiętają na długo. W Wypożyczalni dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie odbyła się pierwsza edycja imprezy pn. "Werner Kenkel Czyta Dzieciom".

Prezes firmy Adam Kenkel oraz pracownicy wcielili się w rolę lektorów i czytali bajki m.in. o dinozaurach naszym najmłodszym użytkownikom. W ramach wydarzenia odbyły się również warsztaty plastyczne, podczas których była możliwość wykonania jedynej w swoim rodzaju zakładki do książki, a także własnego dinozaura z kartonu. Było także to, co dzieci lubią najbardziej, czyli nagrody, które można było zgarnąć, biorąc udział w przygotowanej przez firmę Werner Kenkel loterii. Wydarzenie uświetniło oficjalne zaprezentowanie kartonowych dekoracji, które od soboty zdobią Wypożyczalnię dla najmłodszych. Serdecznie dziękujemy firmie Werner Kenkel za wykonanie tych przepięknych ozdób, dzięki którym przestrzeń dla dzieci stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Uwaga! Odwiedzenie Wypożyczalni dla Dzieci, która znajduje się na I pietrze budynku, grozi przeniesieniem się w fascynujący świat dinozaurów. Przyjdź i zobacz, jak zmieniło się to miejsce. Twoje dziecko będzie zachwycone.

Przypominamy, że Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00-19:00.

 

Magdalena Woźna

Fot. Andrzej Przewoźny