Aktualności Dodano: 28 sierpnia 2023

Parkowaliśmy z książką

Data rozpoczęcia: 2023-08-28
Data zakonczenia:

Miejska Biblioteka Publiczna była obecna podczas drugiej tegorocznej edycji Rynków Śniadaniowych, które odbyły się w sobotę 26 sierpnia w Parku im. Leszczńskich Satyryków.

Uwielbiamy spotykać się z naszymi Czytelnikami, dla których przygotowujemy zawsze moc atrakcji. Głównym bohaterem naszego stoiska była Bajkomotywa, niezwykły pojazd, który uczy, bawi i rozbudza wyobraźnię. Mamy wrażenie, że był to najbardziej obfotografowany pojazd tej imprezy. Zachwycone nim dzieci dopytywały, czy będą mogły zobaczyć go na co dzień w bibliotece - TAK, zapraszamy do Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25).

Oczywiście była także możliwość wypożyczenia książek z naszej mobilnej biblioteczki, a także wykonania torby na skarby - te literackie oczywiście. Pięknie ozdobione tytki na książki będą stylowo prezentować się na leszczyńskich ulicach. Obecna z nami była Jolanta Bartoś, autorka powieści kryminalnych i thrillerów, ale także miłośniczka rękodzieła. Nie zabrakło także stoiska z ulubionymi przez dzieci przypinkami, na których tym razem umieścimy literackie cytaty i kolorowe motywy książkowe.

Magdalena Woźna