Aktualności Dodano: 05 listopada 2021

Tomasz Michniewicz o podróżach (bez tajemnic)

Data rozpoczęcia: 2021-11-05

Tomasz Michniewicz - podróżnik, dziennikarz, reportażysta i organizator wypraw zafascynował publiczność zgromadzoną w Bibliotece Ratuszowej na spotkaniu z cyklu Sprawa dla Czytelnika. Pod hasłem "Świat równoległy, czyli jak bardzo wydaje nam się, że dużo wiemy o innych miejscach", autor opowiedział między innymi o kulisach pracy zawodowego podróżnika, o tym jak media manipulują informacjami i o ciekawostkach z życia pilota wycieczek. Podróżnik chętnie odpowiadał na pytania gości, co przedłużyło spotkanie do prawie 3 godzin - nikt jednak nie miał nic przeciwko.

Tomek Michniewicz - laureat m.in. nagrody National Geographic „Traveler”, czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel oraz nagrody Osobowość Roku. Członek jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksploratorskiej w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.
Zapraszamy do Biblioteki Ratuszowej w czwartek, 4 listopada 2021 r., o godz. 17:00.

Spotkanie jest częścią zadania pn. Sprawa dla Czytelnika, dofinansowanego w ramach Programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.