Aktualności Dodano: 13 Czerwca 2021

Warsztaty pod okiem Jacka Kotlarskiego

Data rozpoczęcia: 2021-06-13

Leszczyńska młodzież uczyła się śpiewania poezji pod okiem profesjonalnego trenera wokalnego - Jacka Kotlarskiego. Podczas warsztatów w Bibliotece Ratuszowej młodzi wokaliści mogli dowiedzieć się jak pracować nad słowem podczas wykonywania muzyki jazzowej w języku polskim, poznali również techniki frazowania, oddechowe oraz nowe podejście do harmonii i rytmu.

Warsztaty są częścią projektu pn. Poezja Jazzu, łączącego literaturę z muzyką, dofinansowanego w ramach Programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Jacek Kotlarski – wokalista, trębacz i śpiewający aktor. Współpracuje z takimi gwiazdami jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljański czy Ewa Bem. Śpiewa w wielu programach telewizyjnych: Taniec z Gwiazdami , Jak Oni Śpiewają, Tylko Nas Dwoje. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy…).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.