Aktualności Dodano: 02 kwietnia 2024

Jednak sucho w Bibliotece

Data rozpoczęcia: 2024-04-02
Data zakonczenia:

Afrykarium w Leszczyńskiej Galerii Książki jednak w tym roku nie będzie. To był primaaprilisowy żart. Nie wiem, jak Wam, kochani Czytelnicy, ale nam trochę smutno… Wizja podwodnego świata pośród książek była bardzo kusząca. 

Niestety, profesor Remigiusz Wemcel nie istnieje. Wymyśliliśmy też Mateusza Kickiego i Jarosława Kaczmarka, czyli pochodzących z Leszna studentów ichtiologii i akwakultury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jeśli są na tej szacownej uczelni jacyś leszczyniacy, serdecznie ich pozdrawiamy i trzymamy za nich kciuki. Pamiętajcie o nas. Może zrealizujemy razem jakiś projekt :)? 

Tymczasem akwarystyką możemy zarażać proponując półkę bibliotecznych podręczników dla miłośników zoologii, a do aqua światów zapraszamy w literaturze. Oj, wiele podwodnych przygód można tak przeżyć. Przy okazji pragniemy zapewnić, że Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie - fantazji nie brakuje i czeka na Was w Leszczyńskiej Galerii Książki jeszcze wiele niespodzianek. Bądźcie z nami :). 

(Al) 


Pliki do pobrania: