Aktualności Dodano: 28 września 2023

Książki od ministerstwa

Data rozpoczęcia: 2023-09-28
Data zakonczenia:

Na półki filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie trafiło właśnie po ponad trzydzieści nowych książek dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi czytelnicy z Zatorza, okolic Kwadratu, Zaborowa, Gronowa czy Biblioteki Dwójki - zapraszamy. Kiedy czytać, jak nie jesienią? 

Serdecznie zapraszamy na przykład po cudnie kolorową serię ,,Opowiem ci mamo!’’ dla najmłodszych z najmłodszych, przygody ,,Stasia Pętelki’’ dla nieco starszych czy ,,Lepiej niż na filmach’’ dla nastolatków oraz kilkanaście innych fascynujących tytułów. 

 (Al)


Działania realizowane są w ramach implementacji zadania "Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCZ 2.0".

Dofinansowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.