Aktualności Dodano: 29 stycznia 2024

Nowy rok – nowe książki!

Data rozpoczęcia: 2024-01-29
Data zakonczenia:

Z radością ogłaszamy, że przyszło do nas ponad 70 nowiutkich tytułów dla czytelników w każdym wieku. Od edukacyjnych, poprzez fantasy, romanse i thrillery. Książki są właśnie owijane, aby mogły posłużyć setkom osób spragnionych literatury. Lada dzień znajdą się w wypożyczlniach! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25) oraz naszych fili bibliotecznych w całym mieście.

Znajdzie się coś dla każdego! Książek dziecięcych przybyło nam aż 21 tytułów. W tym kilka serii np.: „Pożegnaj lęk”, „Pożegnaj smutek”, „Pożegnaj zazdrość” i „Pożegnaj złość”. Dla młodzieży jest to 8 książek z różnych gatunków, zaczynając od lekkiego romansu „Boyless” po uwielbianego przez wszystkich „Percy’ego Jacksona”. W Wypożyczalni dla dorosłych zawitały 42 nowości. Dla miłośników grozy mamy: „Operacja Mir” Remigiusza Mroza, czy na przykład „Tożsamość” Nory Roberts. Dla fanów romansów bujających w chmurach znajdzie się: „Kobieta w słońcu” Doroty Mili lub „Mikołajkowa noc” Magdaleny Adamek, która poznaliśmy 6 grudnia na spotkaniu z autorką. Pojawiło się również wiele tytułów z literatury obyczajowej, psychologicznej, a nawet parę biografii, w tym „Moje życie z Simoną Kossak” - piękna i szczera opowieść Lecha Wilczka o życiu w Puszczy Białowieskiej, w małej leśniczówce, razem z Simona Kossak – najwybitniejsza polską przyrodniczką. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do naszego katalogu on-line: https://www.leszno-mbp.sowa.pl/sowacgi.php?KatID=0 i do LGK lub najbliższej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie.

 

Julia Józefiak