Aktualności Dodano: 19 Lipca 2021

Sięgnij po "Time" w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2021-07-19

Na zewnątrz upał, słońce nie daje nam wytchnienia, a do tego warkot krążących wokół samochodów nie pozwala się skupić. Rozwiązanie znajduje się w samym sercu Leszna! Biblioteka Ratuszowa zaprasza codziennie w swoje mury, które dostarczą upragnionego chłodu i przyjaznej, czytelniczej atmosfery. Do tego, jej półki wypełnione są najnowszymi dziennikami, tygodnikami i miesięcznikami oraz serwowana jest pyszna kawa - brzmi jak czytelniczy raj, czyż nie?

Delektując się świeżo zmieloną kawą, warto sięgnąć po najnowszy numer tygodnika "Time", który regularnie pojawia się na naszych półkach. Jest on świetną pozycją dla zainteresowanych nowinkami ze świata, którzy jednocześnie chcą poćwiczyć swój angielski - teksty bowiem pisane są w trzecim najczęściej używanym języku świata.

W najnowszym numerze przeczytamy o aktualnej sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych, pandemii, sporcie, kulturze, sztuce i wielu innych rzeczach. "Time" porusza często tematy wrażliwe, jak znajdujący się w nowym numerze artykuł o komercyjnym macierzyństwie zastępczym w Indiach. Warto także przeczytać obszerny materiał o trudnościach w organizacji Igrzysk Olimpijskich w Tokio spowodowanych pandemią COVID-19.

Zapraszamy do Biblioteki Ratuszowej, które otwarta jest dla Państwa cały tydzień - od poniedziałku do niedzieli już od godziny 10.00!